Dungeon Hunter 5 v1.6.0g Android Hile MOD APK+ DATA indir


Dungeon Hunter 5 v1.6.0g Android Hızlı Saldırı Hileli MOD APK+ DATA indir
Dungeon Hunter 5 adlı oyun “Gameloft” tarafından tasarlanmış bir aksiyon oyunudur. Efsane Dungeon Hunter serisi heyecanla devam ediyor. Valentina Krallığında ki şeytan istilası durduktan sonra bile kalıntılar ve ayrışmalar devam ediyor. Barışı sağlayabilenler sadece ödül avcısı teşkilatının savaşçılarıdır. Sizde elinizde ki kılıçla teşkilatınızla birlik olup intikam almayı hedefliyorsunuz. İstilaya uğramış 5 diyarda dolaşıp en iyi ödül avcısı olmanız gerekiyor. Ayrıca şeytanlar, cesur kahramanlar ve korkusuz ejderlerle dolu bu heyecan dolu maceraya arkadaşlarınızı veya başka oyuncuları kiralık savaşçı olarak size yardımcı olmaları için tutabilirsiniz. Sizde bu heyecan ve aksiyon dolu oyunu oynamak istiyorsanız aşağıdaki linklerimizden oyunu indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Oyun Adı: Dungeon Hunter 5
Kategori: Android Oyunlar İndir
Oyun Türü: Aksiyon
Yayın Tarihi: 24.12.2015
Dil: İngilizce
Boyut: 1,88 GB
Geliştirici Firma: Gameloft
Dosya Türü: .apk


Kurulumu

1. Oyunu android marketten indirin ve oyuna girin
2.”Android / obb” klasörü içerisine girin ve “com.gameloft.android.ANMP.Gloft5DHM” klasörünü cihazınızda herhangi bir yere kopyalayarak yedekleyin.
3. Yedekledikten sonra oyunu cihazınızdan kaldırın, kaldıysa “android/obb” klasörü içerisinde “”com.gameloft.android.ANMP.Gloft5DHM” ” klasörünü bulun ve silin.
4. Eklediğim MOD APK’yı kurun
5. Yedeklediğiniz “”com.gameloft.android.ANMP.Gloft5DHM” ” klasörünü “android/obb” içerisine atın
6. Oyuna girin. İyi eğlenceler

                                                                    Turbobit
                                                                 Çok Yakında
                                                               Alternatif Link
Share on Google Plus

About By Admin™

Miraç Yağız, 1999 İstanbul Doğumlu 12.Sınıf Bilişim Teknolojileri Öğrencisiyim.Bu Sitemde Sizlerle Birlikte Büyümeyi Ve Size Son Sınıf İçerik Sağlamayı Planlıyorum.Diğer Sitelerin Aksine Daha Fazla İçerik Daha Kaliteli Ve Görsel İçeriği Fazla Olan Bir Sitem Var.Yayınlanan Film Ve Oyunlardan Daha Çabuk Haberdar Olmak İçin Facebook Sayfamıza Bekleriz.
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder