New Star Soccer v3.00 Para Hileli Mod APK İndirNew Star Soccer v3.00 Para Hileli Mod APK İndir

Google Play Store üzerinden 10 milyondan fazla kişi tarafından indirilen ve oynanan New Star Soccer (NSS) yeni adıyla New Star Futbol oyununun para hileli mod apk dosyasını sitemizden indirebilirsiniz. “Five Aces” oyun stüdyosu tarafından hazırlanan,  Android 3 ve üzeri işletim sistemine sahip mobil cihazlarda çalışan oyundaki amaç sahip olduğunuz karakter ile kendinizi geliştirerek yeteneklerinizi geliştirmek, hayat standartlarınızı yükseltmek ve para kazanmaktır.
Oyundaki en önemli etken olan NRG‘den dolayı NRG hilesi diyebileceğimiz sınırsız para hilesisayesinde oyunda yaşadığınız sıkıntılardan kurtulacak ve sınırsız para hilesi lüks puanınızı geliştirebileceksiniz.
Apkindirx.com olarak hazırladığımız NSS para hileli apk dosyasını sayfamızın devamından indirebilir ve oyunun görsellerine sayfanın devamından ulaşabilirsiniz.
Kurulum: Sayfamızdan indirdiğiniz mod apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yapın. Ardından oyuna giriş yaptıktan sonra kayıtlı olan kariyer üzerinden oyunu açınız.Oyun Adı: New Star Soccer
Kategori: Android Oyunlar İndir
Oyun Türü: Spor
Yayın Tarihi: 07.08.2015
Dil: Türkçe
Boyut: 55,28 MB
Geliştirici Firma: Thumbstar Games Ltd
Dosya Türü: .apk


Turbobit
MOD APK indir
Alternatif Link
MOD APK indir

Etiketler :
Share on Google Plus

About By Admin™

Miraç Yağız, 1999 İstanbul Doğumlu 12.Sınıf Bilişim Teknolojileri Öğrencisiyim.Bu Sitemde Sizlerle Birlikte Büyümeyi Ve Size Son Sınıf İçerik Sağlamayı Planlıyorum.Diğer Sitelerin Aksine Daha Fazla İçerik Daha Kaliteli Ve Görsel İçeriği Fazla Olan Bir Sitem Var.Yayınlanan Film Ve Oyunlardan Daha Çabuk Haberdar Olmak İçin Facebook Sayfamıza Bekleriz.
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder