Nobody Else But You (2011) Torrent Film İndirFransız filmlerine bir yenisini daha ekliyoruz. Beğeni ve merakla seyredeceğiniz sade ama güzel bir film. Marilyn Monroe ile kendisini bağdaştıran, reankarnasyona uğradığına inan bir kadın ve onun hikayesini izliyoruz. Film paralel hayatları Candice isimli kadının günlükleri üzerinden anlatıyor. Candice ‘in ölümünden sonra intihar mı ettiği, yoksa öldürüldüğü mü araştırılırken yaşayan olayları da yakından takip ediyoruz. Marilyn Monroe sevenler için güzel bir film olmuş diyebilirim. Fransız polisiyesi tarzında olduğu filmi indirdikten sonra yorum yapmayı unutmayın.

Turbobit
Alternatif Link

Etiketler :
Nobody Else But You (2011) Torrent Film İndir ,Nobody Else But You (2011) Torrent Film İndir Oyun İndir,Nobody Else But You (2011) Torrent Film İndir Hızlı Dowloand,Nobody Else But You (2011) Torrent Film İndir Torrent Oyun,Nobody Else But You (2011) Torrent Film İndir  Torrent KutusuShare on Google Plus

About By Admin™

Miraç Yağız, 1999 İstanbul Doğumlu 12.Sınıf Bilişim Teknolojileri Öğrencisiyim.Bu Sitemde Sizlerle Birlikte Büyümeyi Ve Size Son Sınıf İçerik Sağlamayı Planlıyorum.Diğer Sitelerin Aksine Daha Fazla İçerik Daha Kaliteli Ve Görsel İçeriği Fazla Olan Bir Sitem Var.Yayınlanan Film Ve Oyunlardan Daha Çabuk Haberdar Olmak İçin Facebook Sayfamıza Bekleriz.
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder