Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu (2015) Torrent Film İndir

Paranormal Aktivite 5: Hayalet Boyutu (2015) Torrent Film İndir

Paranormal Activity serisinin son filmi, yeni bir ailenin başından geçen paranormal olaylara odaklanıyor. Ryan ve Emily çifti, küçük kızları Leila ile mutlu bir hayat süren, sıradan bir çekirdek ailedir. Fleege ailesinin kabusu ise yeni bir eve taşınmalarıyla başlar. Taşındıkları bu evin garajında bir kamera ile bir kutu kaset bulan aile, bu sayede çevrelerinde gelişen paranormal olayları keşfetmeye başlayacaktır. 


Turbobit
Alternatif Link
Etiketler :
Paranormal Aktivite 5: Hayalet Boyutu (2015) Torrent Film İndir,Paranormal Aktivite 5: Hayalet Boyutu (2015) Torrent Film İndir Hızlı ,Paranormal Aktivite 5: Hayalet Boyutu (2015) Torrent Film İndir Dowloand Torrent Oyun,Torrent Kutusu,Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu (2015) Torrent Film İndir
Share on Google Plus

About By Admin™

Miraç Yağız, 1999 İstanbul Doğumlu 12.Sınıf Bilişim Teknolojileri Öğrencisiyim.Bu Sitemde Sizlerle Birlikte Büyümeyi Ve Size Son Sınıf İçerik Sağlamayı Planlıyorum.Diğer Sitelerin Aksine Daha Fazla İçerik Daha Kaliteli Ve Görsel İçeriği Fazla Olan Bir Sitem Var.Yayınlanan Film Ve Oyunlardan Daha Çabuk Haberdar Olmak İçin Facebook Sayfamıza Bekleriz.
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder